Opis stanowiska pracy

Zadania:
-pozyskiwanie nowych osób do wzięcia udziału w badaniach rynkowych
-promowanie produktów i usług
-wypełnianie ankiet

Oferujemy:
-umowę zlecenie/ dzieło
-wysokie wynagrodzenie podstawowe (od 8 do 15 zł netto- średnia 10 zł. netto za godzinę) plus premie
-NAPRAWDĘ ELASTYCZNY GRAFIK- sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz
-pracę dodatkową na minimum 10 godzin tygodniowo
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
-dla najlepszych szansa na stałą współpracę i awans

Wymagania

Zadania:

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającą się firmą, która działa w segmencie finansow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne