Praca dla Ukraińców- cała Polska! | Праця для Украінців - по всій Польщі

Eurokadra S.A.

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Magazynier/ Operator wózka widłowego/ Pakowacz

- Praca zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn!

- Praca 3 zmianowa

- Stawki od 8- 14,50 zł/h netto lub akord

- zapewniamy zakwaterowanie

Вакансія - працівник складу - автопогрузчик - упаковщик Місто праці - Польща

- праця для чоловіків та жінок

- праця в 3 зміни

- ставки от 8 зл до 14, 5 зл нетто чи аккорд

- надаємо житло

Nr tel: 504-779-095

Wymagania

- min. 5 miesięczna wiza robocza (05, 06, 07) lub karta pobytu/ karta Polaka
- mile widziane doświadczenie na magazynach
- certyfikat rezydenta Ukrainy
- Мінімум робоча віза - 5 місяців, 05, 06, 07 чи карта Побиту чи Поляка Досвід
- роботи бажаний але не вимаганий
- Довідка - підтвердження статусу податкового резидента Украіни - вимаганий

Prezentacja firmy

Grupa Euro Kadra – to profesjonalne i zaufane Agencje Pracy Tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11,5PLN - 19PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość pracy dodatkowej na drugim magazynie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców