Praca dla uczniów i studentów - bezpośrednio

Masters Sp. z o.o.

61-345 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma farmaceutyczno-kosmetyczna w Wysogotowie zajmująca się produkcją artykułów komatycznych i wyrobów medycznych poszukuje osób do pracy w okresie wakacyjnym do pakowania wyrobów i pomocy przy pracach produkcyjnych.

Miejsce pracy: Wysogotowo pod Poznaniem

Dobry dojazd z Ronda Kaponiera jak i z Junikowa autobusem 77 (strefa A),

Oferujemy:
- Praca w systemie 1- zmianowym od poniedziałku do piątku;
- Umowę zlecenie;
- Pracę w klimatyzowanym pomieszczeniu;
- Miłą atmosferę;
- Dobre warunki płacowe;
- Miłą i przyjazną atmosferę;
- Możliwość przedłużenia umowy po sezonie wakacyjnym z wybranymi kandydatami, na umowę o pracę;

Mile widziane:
- Studenci i uczniowie zarówno dzienni jak i zaoczni.

Wymagania

Wymagania:

- Książka sanepid- wymóg konieczny;
- Zaangażowanie w powierzone zadania;
- Zdolności manualne;
- Chęć do pracy;

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Masters Sp. z o. o.”

Prezentacja firmy

Spółka MASTERS powstała w roku 1994.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji