PRACA DLA TOKARZA W NIEMCZECH

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

OTTO Polska Sp. z o.o.(nr rej. 2590), jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta - firmy świadczącej usługi do branż motoryzacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC W NIEMCZECH/TOKARZ/FREZER

Miejsce pracy: Bubsheim

Opis stanowiska :

- operator maszyn CNC,
- kontrola jakości,
- pomiar elementów, zmiana narzędzi pomiarowych, wypełnianie protokołów kontrolnych, dokonywanie korekt,
- uzupełnianie chłodziwa w tokarce,
- transport wózków z gotowymi produktami,
- księgowanie gotowych ilości,
- układanie na paletach części

Oferujemy :

- pracę w systemie zmianowym na okres 2 lat
- możliwość dłuższej współpracy po zakończeniu umowy o oddelegowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie- 12,50 euro brutto/godzina

Wymagania :

- doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC,
- doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych: suwmiarka i mikrometr,
- umiejętności techniczne,
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub rosyjskiego w stopniu dobrym,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
- mile widziany własny samochód,
- czynne prawo jazdy
- gotowość do podjęcia pracy przez najbliższe 2 lata.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.