Praca dla tłumaczy kabinowych - wszystkie języki obce - Pinie!

Anna Mrowiec-Zygmunt

50-340 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Mila Lingua - prężnie rozwijająca się firma tłumaczeniowa oraz szkoła językowa z siedzibą we Wrocławiu. Posiadamy przeszło 7 letnie doświadczenie na rynku tłumaczeniowym oraz szkoleniowym. Jesteśmy na etapie dalszej rozbudowy silnego zespołu. Cenne są dla nas wartości partnerstwa w biznesie oraz szacunek do klientów.

Może ktoś z Twojego otoczenia będzie zainteresowany naszą ofertą, POWIADOM GO koniecznie!

Biuro Tłumaczeń Mila Lingua poszukuje do stałej współpracy:
- tłumaczy ustnych wszystkich języków obcych

Obowiązki:
- tłumaczenia konsekutywne
- tłumaczenia symultaniczne
- tłumaczenia szeptane

Poszukujemy tłumaczy z całej Polski.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w tłumaczeniach ustnych
- referencje lub udokumentowane działania w zawodzie
- dyspozycyjność, terminowość oraz dokładność

Oferta:
- Stała współpraca

Zapraszamy gorąco do współpracy.

Rozpatrujemy tylko nadesłane zgłoszenia w postaci CV.
Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kandydatów zainteresowanych ofertą współpracy zapraszamy do przesyłania referencji oraz CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres email.

Prezentacja firmy

Posiadamy przeszło 7 letnie doświadczenie na rynku tłumaczeniowym. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja