Praca dla studentów - Zarabiaj 2500 zł miesięcznie w NC+ !

Platforma Canal+

Kraków, małopolskie

Platforma Canal+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. Platforma Canal+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy energicznych osób na stanowisko przedstawiciela handlowego w systemie door to door - praca na terenie Krakowa i okolic.

Zapewniamy:
- umowę o pracę
- stawkę 15 zł/ h
- wysokie prowizje
- szkolenia produktowe

Obowiązki:
- odbywanie spotkań z klientami
- aktywna sprzedaż
- promocja produktów firmy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV przez formularz.

Oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego
- dyspozycyjności
- chęci do pracy
- gotowości do pracy w terenie
- kultury osobistej

Dołącz do najlepszych! Razem zrobimy więcej! Wyślij nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.