Praca dla studentów zaocznych - Przedstawiciel Firmy

P.P.H.U. Awist

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

P.P.H.U. Awist - wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych;
Internetu, Telewizji Cyfrowej oraz Telefonii Stacjonarnej.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób do pracy w naszej firmie na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
(rejon: Kraków i okolice)

Zadania:

• pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych (sprzedaży nowoczesnych usług telekomunikacyjnych: Internet, TV cyfrowa, telefon stacjonarny),
• efektywna sprzedaż produktów Firmy w terenie
• przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,

Oczekujemy:

• wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu,
• zorientowania na realizację postawionych zadań,
• otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
• kreatywności i motywacji do pracy,
• Mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy
• pracę w dynamicznym i młodym zespole
• zapewniamy wsparcie przez cały czas pracy
• dla najlepszych możliwość rozwoju kariery zawodowej

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zapraszamy do przesłania aplikacji (CV)

Informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane oferty, nie zwracamy nadesłanych ofert.
Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Prezentacja firmy

P.P.H.U. Awist Artur Waligóra - wiodący dostawca usług telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta