Praca dla Studentów - Specjalista ds. sprzedaży i organizacji szkoleń

Krokus Szkolenia

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Pracę w młodym i energicznym zespole!
  • Pakiet szkoleń z zakresu budowania relacji z klientami i procesu sprzedaży!
  • Przyjemne środowisko pracy i przyjazną atmosferę!
  • Komfortowe biuro w centrum krakowskiego Kazimierza!

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów (doradztwo, przygotowywanie ofert handlowych, sprzedaż i obsługa posprzedażowa).
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami poprzez kontakt mailowy i telefoniczny.
  • Organizacja szkoleń pod kątem logistycznym.

Wymagania

Jeśli jesteś:

  • Komunikatywny, otwarty i posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów?
  • Szybko się uczysz i jesteś nastawiony na sukces?
  • Motywuje Cię chęć rozwoju swoich umiejętności handlowych i negocjacyjnych?
  • Posiadasz status studenta?
  • Chcesz zacząć dobrze zarabiać i zdobyć doświadczenie na rynku pracy?

To szukamy właśnie Ciebie!

Prezentacja firmy

Pracownia Szkoleniowa „Krokus” zajmuje się realizacją profesjonalnych us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta