Praca dla Studentów od Zaraz - Atrakcyjne Warunki Finansowe

CCO Kraków Sp. z o.o.

30-051 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Contact Center Outsourcing

Praca w naszym contact center to:

·         szansa dla wszystkich ambitnych osób nastawionych na rozwój

·         szansa na zdobycie kolejnych umiejętności, niezależności finansowej, a także poznanie interesujących ludzi, którzy tworzą niezapomnianą atmosferę

Oferujemy:

·         Wysokie wynagrodzenie godzinowe + wynagrodzenie prowizyjne

·         Pakiet szkoleń (szkolenie wstępne, szkolenia produktowe i sprzedażowe, etc.)

·         Możliwość rozwoju

·         Programy motywacyjne

·         Elastyczne godziny pracy (sam zdecydujesz jak będzie wyglądał twój grafik!)

Wymagania

·         status studenta/ucznia

·         mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych

·         łatwość nawiązywania kontaktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta