Praca dla studentów na kasie /Zakopianka

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
Kasjer/Kasjerka

Numer referencyjny:
BS/KDECZ/09/2015

Miejsce pracy:
Kraków/ ul. Zakopiańska

Obowiązki:
-obsługa kasy fiskalnej
-obsługa terminala płatniczego
-obsługa klienta

Informacje o wakacie:
- umowa zlecenie
- szkolenie wprowadzające

Wymagania:
- dyspozycyjność
- mile widziany status ucznia lub studenta
- osoba zdecydowana na pracę na kasie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.