Praca dla studentów - Kraków

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Call Center / Telemarketing

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

KONSULTANTA TELEFONICZNEGO

Główne obowiązki:

- kontakt telefoniczny z Klientami firmy,
- doradzanie w zakresie korzystania z usług i produktów firmy,
- sprzedaż oferowanych usług,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

- status osoby uczącej się,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (elastyczny grafik),
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem,
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta lub sprzedaży,
- komunikatywność

Oferujemy:

- warunki finansowe: 2100 zł brutto podstawa + atrakcyjny system premiowy,
- możliwość pracy w oparciu o elastyczny grafik,
- pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- rozwój w strukturach firmy,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.