Praca dla studentów - Ambasador BeActive TORUŃ

Acceler Sp. z o.o.

02-801 Warszawa, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

esteś studentem II, III lub IV roku studiów?
Aktywnie uczestniczysz w życiu uczelni?
Interesujesz się marketingiem?

Zostań ambasadorem znanej firmy z branży fitness i poznaj tajniki marketingu!

POSZUKUJEMY AMBASADORÓW MARKI BEACTIVE W:

- Toruniu

JEŚLI:
- działasz w Samorządzie Studenckim lub innej organizacji studenckiej
- jesteś świetnym organizatorem (nie tylko imprez w akademiku ;)
- umiesz negocjować
- jesteś samodzielny i odpowiedzialny
- dogadasz się z każdym :)

DZIAŁAJ Z NAMI!

TWOJE ZADANIA:

reprezentowanie firmy na uczelni (współpraca z organizacjami studenckimi, samorządami, itp.)
research planowanych i podejmowanych na uczelni inicjatyw kierowanych do studentów
organizacja sponsoringu imprez studenckich (Juwenalia, Dni Kariery, itp.)
dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych na uczelni za zgodą uczelni
organizowanie i realizacja akcji marketingowych poza uczelnią (np. organizowanie imprez w klubach studenckich)
ścisła współpraca z koordynatorem marketingu marki

CO ZYSKASZ:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie, pensja stała + premia, elastyczne godziny pracy)
- doświadczenie zawodowe (marketing, organizacja eventów)
- benefity pracownicze

JAK APLIKOWAĆ:

Prześlij swoje CV oraz krótki list motywacyjny poprzez formularz.

W CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późń. zm.)

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma z branży sport i rekreacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media