Praca dla studentki - sprzątanie, pomoc domowa

Homecierge Sp. z o.o.

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy rozwijającą się firmą i tworzymy zgrany zespół pełen młodych, uśmiechniętych i energicznych osób.
Jeśli więc jesteś studentką uczącą się dziennie bądź zaocznie, masz zapał do pracy i trochę wolnego czasu, to poszukujemy właśnie Ciebie!

Co będzie należało do Twoich obowiązków:
*sprzątanie mieszkań, lokali, biur (ze swojej strony zapewniamy wszystkie środki czystości oraz sprzęty)
Oferujemy:
*elastyczny grafik dopasowany do zajęć w szkole/uczelni lub drugiej pracy
*umowę zlecenie i atrakcyjne wynagrodzenie
*wypłatę wynagrodzenia na czas

Doświadczenie w sprzątaniu mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny.