Praca dla studenta - język niemiecki

MiGo Consulting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie informacji na niemieckich stronach internetowych,
  • wykonywanie tłumaczenie pisemnych (język polski – język niemiecki – język polski)
  • działania telemarketingowe, polegające na kontakcie z klientem w języku niemieckim.

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności oraz zaangażowania, jak również możliwość pracy w systemie home office.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2 oraz dyspozycyjności przynajmniej 15 h tygodniowo.

Prezentacja firmy

MIGO Consulting skupia ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta