PRACA DLA STOLARZY -NIEMCY

P.I.N. Personal GmbH

84030 Ergolding, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientow - firm z branz meblowych poszukujemy kandydatow na stanowisko pracy jako stolarz lub pomocnik do montazu mebli w domu meblowym.

Praca u klientow na terenie Bawarii lub Badeni Würtembergii.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dlugoterminowa prace na niemieckich warunkach
- zatrudnienie u klienta - firmy znanej marki
- zakwaterowanie
- opieke koordynatora
- pewna i stale prace

Wymagania

- wyksztalcenie kierunkowe jako stolarz lub / i doswiadczenie przy montazu mebli
- znajomosc jezyka niemieckiego w stopni komunikatywnym lub dobrym
- dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B / wlasny samochod - mile widziane

Prezentacja firmy

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unsere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne