Praca dla PSYCHOTERAPEUTY

Sensity.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poradnia Sensity.pl zaprasza do współpracy psychoterapeutów, którzy chcą rozwijać swój warsztat w prowadzeniu psychoterapii par lub psychoterapii indywidualnej skupionej głównie wokół problemów z budowaniem i utrzymaniem bliskich relacji.

Kładziemy duży nacisk na sprawne diagnozowanie oraz skuteczne leczenie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych jak również efektywną terapię zaburzeń osobowości.

Szukamy wesołych, energicznych i charakternych osób, ale przede wszystkim odpowiedzialnych, szczerych i uczciwych.

Wymagania

Minimalne zaangażowanie czasowe, jakiego wymagamy przy współpracy z nami to 24 godziny tygodniowo.

Warunkiem koniecznym rozpatrzenia aplikacji jest przynajmniej 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pacjentów oraz ukończenie całościowego kursu psychoterapii CBT, Psychodynamicznej lub Systemowej.

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy - klika słów o Poradni <br/> <br/>Poradnia Sensity.pl powst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia