Opis stanowiska pracy

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach, pośrednictwie pracy oraz szkoleniach w branży HoReCa. Posiadamy zlecenia zarówno dla pracowników hoteli jak i restauracyjnych. Nasza baza Klientów pozwala na realizowanie zleceń na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Horeca Service sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pomoc domowa/gosposia

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- pełna opieka nad mieszkaniem, w tym:
sprzątanie, pranie, prasowanie
gotowanie, robienie zakupów

Wymagania

Wymagania:
- bogate doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte referencjami
- prawo jazdy kategorii B
- niekaralność
- bez nałogów
- orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza.
Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne