praca dla pasjonatów mechaniki i techniki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław ( ul. Kwiatkowskiego), dolnośląskie

Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej nr 47 jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Jeśli jesteś pasjonatem mechaniki i techniki to właśnie oferta pracy dla Ciebie!

Poszukujemy pracowników do nowoczesnego zakładu we Wrocławiu przy ulicy Kwiatkowskiego ( Oporów) produkującego podzespoły do elementów hamulcowych.

W pracy będziesz miał możliwość rozwoju swoich umiejętności technicznych dzięki pracy z urządzeniami pomiarowymi i rysunkiem technicznym.

Nr ref.: 32503
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław ( ul. Kwiatkowskiego)

Zakres obowiązków:

• montaż części na podstawie rysunku technicznego

• kontrola jakości gotowego produktu
• pakowanie
• pomocnicze prace fizyczne

Oczekiwania:

• zdolności manualne

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• mile widziane zainteresowanie kwestiami technicznymi

Oferta:

• zatrudnienie w międzynarodowej firmie

• umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)