Praca dla par w magazynie z odzieza wysylkowa

John-Personal

Waltershausen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma John Personal oferuje aktualnie prace przy komisjonowaniu odziezy.
Praca na dwie zmiany oraz co druga sobota pracujaca.
Mile widziane pary lub grupy. Istnieje mozliwosc zakwaterowania w mieszkaniach oddalonych o 7km od miejsca pracy. Dla osob niezmotoryzowanych oferowany bedzie transport busem.
Jezyk niemiecki nie jest wymagany ze wzgledu na opieke koordynatora mowiacego po polsku.

Wymagania

- gotowosc do pracy na dwie zmiany
- mile widziane doswiadczenie w komisjonowaniu

Prezentacja firmy

Firma John Personal GmbH jest niemiecką agencją pracy działającą na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
9 miesiecy
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji