PRACA DLA PAR – PRODUKCJA/MONTAŻ

Sedulus Sp. z o.o.

Kasendorf, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Kasendorf, Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż komponentów pomp ciepła,
  • dokręcanie części, nitowanie,
  • lutowanie elementów obwodu chłodniczego,
  • montaż końcowy blaszanych części obudowy pomp ciepła,
  • prace izolacyjne, pakowanie,
  • obsługa narzędzi,
  • praca stojąca,
  • praca w systemie 2 zmianowym.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • samochód na dojazdy do pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dokładność,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane pary.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie: stawka początkowa 10,82€ brutto/h,
  • stawka rosnąca do 11,50€ brutto/h,
  • dieta miesięczna 280€,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie),
  • długotrwała praca w renomowanej firmie w Niemczech.
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy