Praca dla par (operator wózka widłowego i pracownik produkcji) - 12 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Horebeke, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Horebeke, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operator wózka widłowego/ pracownik produkcji dla firmy zajmującej się przetwórstwem ziemniaków.

Opis stanowiska:

  • mycie, sortowanie i pakowanie ziemniaków
  • obsługa wózka widłowego
  • przestrzeganie zasad bhp na stanowisku pracy

Jeśli wykazujesz się:

  • doświadczeniem na stanowisku pracownika produkcji
  • umiejętnością obsługi wózka widłowego (dodatkowy atut)
  • komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • możliwością wyjazdu wyjazdu własnym samochodem do Belgii

Jeśli poszukujesz:

  • stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • pełnego wymiaru godzin
  • atrakcyjnego wynagrodzenia w wysokości 12 euro brutto/h
  • karty paliwowej dla osób z własnym samochodem
  • dodatku 100 euro brutto/ miesiąc przy podwożeniu innego pracownika
  • premii rocznej w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej
  • opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania

Idealnie trafiłeś/aś! Nie czekaj i aplikuj już dziś

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy