Praca dla osób z językiem niemieckim

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Opis stanowiska pracy:

  • Telefoniczna osługa klienta niemieckojęzycznego
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z klientem
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom B2+/C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność adaptacji do pracy w środowisku międzynarodowym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Indywidualny program szkoleniowy oraz oraz kursy językowe
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
  • Dodatek lunchowy
  • Codzienne świeże owoce i soki
  • Kawa o każdej porze dnia
  • Biuro w samym sercu Wroclawia
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Wrocławia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.