Praca dla osób z językiem niemieckim

Interactivo Sp. z o.o.

Gdańsk, 80-208, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi niemieckojęzycznego klienta biznesowego / j. niemiecki

Na poniższe stanowisko szukamy osoby komunikatywnej z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Idealny kandydat powinien cechować się umiejętnościami sprzedażowymi, utrzymania relacji biznesowych oraz obsługi klienta biznesowego.

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie nawiązywanie relacji z niemieckojęzycznymi partnerami biznesowymi w celu oferowania im usług IT, wskazywania obszarów wsparcia. Poszukiwanie nowych klientów głównie odbywało się będzie za pomocą dostępnych narzędzi komunikacji przez internet.

Sporadycznie konieczne mogą się okazać krótkie wyjazdy do Niemiec na większe imprezy branżowe, targi, spotkania handlowe.

Znajomość technologii i zasad wytwarzania serwisów internetowych będzie tutaj dużym atutem. Niemniej w tym zakresie kandydat uzyska pełne wsparcie oraz przeszkolenie.

Studiujesz, uczysz się? Nie ma sprawy. Zapewniamy elastyczny czas i tryb pracy.

Szukamy także osób nastawionych na pracę w pełnym wymiarze godzinowym.

Atrakcyjna lokalizacja: 5min od Politechniki Gdańskiej, 10 min od Uniwersytetu Gdańskiego.

Główny zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji biznesowych z niemieckimi partnerami (uspokajamy, nie uznajemy telemarketingu za skuteczny kanał pozyskiwania klienta :)),

  • Koordynowanie ustaleń i realizacji projektów wdrożeń internetowych > zadania typowe dla account managera,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • W przyszłości, w razie potrzeby,  również aktywny udział w spotkaniach handlowych,

  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów,

  • Analiza rynku,

  • Dbanie o wizerunek firmy na niemieckich serwisach internetowych,

  • Współudział w opracowaniu i realizacja strategii sprzedaży zdalnej rozwiązań IT.

Wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • Znajomość języka niemieckiego (preferowany poziom B2+/C1) na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Dobra organizacja pracy, terminowość,
  • Entuzjazm i konsekwencja w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie

  • Wiedza lub otwartość i łatwość przyswajania wiedzy, dotyczącej technologii internetowych,
  • Swoboda w korzystaniu z serwisów społecznościowych oraz networkingowych.
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług biznesowych przez internet
  • Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Oferujemy stabilne i elastyczne zatrudnienie.
  • Postawimy na Twój rozwój, zdobywanie nowej wiedzy w zakresie najnowszych trendów i technologii.
  • Zapewnimy dostęp do wymaganych bibliotek z wiedzą.
  • Zapewnimy przenośny komputer oraz wygodne, dwumonitorowe stanowisko zapewniające wysoki komfort pracy.

Prezentacja firmy

Interactivo to zwinne połączenie kompetencji typowego Software House'u o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa