Praca dla osób niepełnosprawnych/ TELEMARKETER

Lingua Line

Katowice, 40-773, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko telemarketera- praca zdalna ( z domu). Telemarketing w zakresie umawiania spotkań, wysyłania ofert.

Wymagania:

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- wyraźna mowa oraz dobry słuch
- dobry wzrok – system nie obsługuje programów czytających
- znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (Word i Excel w stopniu dobrym)
- dostęp do internetu

Warunkiem koniecznym aplikowania jest posiadanie aktualnego orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności ruchowej.

Gwarantujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę (na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy)
- wynagrodzenie 1680zł brutto + prowizje sprzedażowe
- elastyczny system pracy wyłącznie w dni robocze

Prezentacja firmy

Lingua Line jest firmą świadczącą usługi lingwistyczne w zakresie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing