Praca dla orderpickerów w magazynie Calvina Kleina w miejscowości Oud Gastel

Charlie works Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Holandia

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy osób do prac magazynowych. Praca dla order pickerów, sortowaczy, pakowaczy w Holandii.

Praca magazynie Calvina Kleina w miejscowości Oud Gastel (Holandia).

Możliwość podjęcia pracy od zaraz, praca na dłuższy okres.

ZADANIA:

- zbieranie zamówień

- sortowanie produktów

- pakowanie produktów

- przygotowywanie do wysyłki

- obsługa wózka widłowego

- prace magazynowe

WYMAGANIA:

- wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (certyfikat ukończenia kursu),

- gotowość do pracy na dłuższy okres pracy,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- mile widziane doświadczenie.

ZAPEWNIAMY:

- firmowe zakwaterowanie,

- ubezpieczenie,

- opiekę polskojęzycznego koordynatora,

- możliwość rozwoju,

- ciekawą i pewną pracę w oparciu o holenderską umowę o pracę,

- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,

- dojazd z/do miejsca pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.