Opis stanowiska pracy

Praca dla opiekunek/opiekunów w Niemczech od zaraz!

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekunka/Opiekun osób starszych (Niemcy)

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - im lepsza znajomość j. niemieckiego tym wyższe zarobki
• mile widziane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
• mile widziane ukończone szkoły lub kursy związane z opieką bądź rehabilitacją
Obowiązki:
• zapewnienie opieki podopiecznemu
• wykonywanie codziennych czynności
Oferujemy:
• pracę od zaraz
• legalną pracę w Niemczech
• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie na poziomie 950 – 1300 Euro netto/mies. (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• ubezpieczenie
• zwrot kosztów podróży
• stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec
• elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia