Praca dla operatorow wozkow widlowych przednich i bocznyh

Aldivèr Uitzendbureau

Oosterhout, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z Oosterhout poszukujemy kandydatow na stanowisko: operator wozka widlowego przedniego i bocznego.
Praca w systemie 3-zmianowym. Gwarantowane 40 h w tygodniu.

Wymagania

Wymagania:

- Doswiadczenie w prowadzeniu zarowno wozka widlowego przedniego jak i bocznego, uprawnienia
- Pracownik bedzie rowniez operatorem maszyn
- Jezyk angielski badz holenderski na poziomie komunikatywnym
- Gotowosc do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Biuro posrednictwa pracy Aldivèr dziala z duzym powodzeniem na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne