Praca dla niań w Warszawie / rodziny obcojęzyczne od lutego 2017

Prowork.PL

00-040 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Proworkpl Nanny and childcare agency in Warsaw is looking for enthusiastic, flexible babysitters and bilingual nannies for expat families in Warsaw, Poland. Potential candidates should speak good English and have good nanny or au pair experience! Looking for a nanny/babysitter job in Warsaw apply now at Proworkpl!

Szukasz dodatkowej pracy w Warszawie? Expat families in Warsaw are looking for nannies and babysitters!
Miło nam poinformować, że nasza firma ProworkPL, specializująca sie w usługach rekrutacyjnych dla rodzin obcojęzycznych w Warszawie i rekrutacji medycznej, posiada różne oferty pracy dodatkowej w Warszawie, głównie u rodzin międzynarodowych /expat families przebywających w Warszawie na kilkuletnich kontraktach dyplomatycznych czy komercyjnych.

Są to rodziny z różnych krajów m.in z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Australii, Włoch, Japonii i wielu innych!
Oferty dotyczą opieki nad dziećmi lub pomocy w nauce w różnym wymiarze godzin np. opieka popołudniowa, opieka wieczorna/babysitting.
Wymagania: - w przypadku wszystkich ofert wymagana jest dobra znajomość j. obcego, gdyż rodziny nie znają zazwyczaj j. polskiego.
Ponadto wymagane dobre doświadczenie w opiece/pracy z dziećmi/ entuzjazm i komunikatywność.

Mile widziane doświadczenie jako Au pair za granicą.
Lokalizacja: - różne rejony Warszawy, zazwyczaj Mokotów, Wilanów, Konstancin
Oferowana stawka to zwykle 18-22 zł/godzinę w zależności od szczegółów oferty.
Agencja ProworkPL opieka and nanny services Warsaw

Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów. W przypadku zainteresowania ofertami współpracy z expat families/rodzinami obcojęzycznymi w Warszawie, zarejestruj się na stronie i prześlij CV w j. angielskim i określ preferowaną lokalizację w Warszawie i dostępność czasową.

Wymagania

Dobry angielski lub inny język obcy
doświadczenie w opiece nad dziećmi
Mile widziane doświadczenie jako niania lub au pair za granicą
Entuzjazm i elastyczność
Gotowość do podjęcia pracy w Warszawie - częste lokalizacje to Mokotów, Wilanów Konstancin i inne rejony Warszawy.

Warunki
średnio stawki wynoszą 18-22 zł/godz.

Procedura rekrutacyjna
Jeśli masz doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi, znasz angielski i chcesz pracować jako Babysitter/Niania /opiekunka do dziecka – prześlij swoją aplikację. Po otrzymaniu pełnej aplikacji wraz ze zdjęciem skontaktujemy się w celu dalszej rekrutacji i umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.
Zobacz więcej ofert dla Babysitter/Niani /opiekunki do dziecka in Warsaw i zarejestruj się na naszej stronie.
Prowork Agencja niań i opiekunek w Warszawie - posiadamy oferty wielu rodzin w tym przede wszystkim międzynarodowych /expat families mieszkających w Warszawie
ProworkPL nanny and childcare agency Warsaw. 16 years of experience in childcare recruitment!

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne