Opis stanowiska pracy

Poszukujemy otwartych, kreatywnych osób z Warszawy, Piaseczna lub okolic, do prowadzenia zajęć dla dzieci (szkoła podstawowa i przedszkole) według naszej metodyki.
W ramach uniwersytety dziecięcego Akademii Piaseczno prowadzimy zajęcia z eksperymentów naukowych z aktywnym udziałem dzieci.
Jeżeli chcesz pracować u nas - prześlij nam swoje CV.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapewniamy ciekawą pracę i uczciwe terminowe wynagrodzenie.

Wymagania

Najchętniej wykształcenie pedagogiczne (ew. psychologia), może być w trakcie studiów. Konieczny dobry kontakt z dziećmi, doświadczenie w pracy z grupą.
Jeżeli pracując z dziećmi bawisz się rewelacyjnie to Ciebie właśnie szukamy.
Ponieważ szukamy ludzi do prowadzenia zajęć / pokazów eksperymentów naukowych, jeżeli masz awersję do fizyki lub chemii - szukaj dalej. Jeżeli miło wspominasz te przedmioty, nauczymy Cię reszty. Pamiętaj - pracujemy w przedszkolu i szkole. Ważniejszy od szczegółowej wiedzy jest świetny kontakt z dziećmi.

UWAGA - wymagane prawo jazdy (aktywne) z doświadczeniem.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się szkoleniami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. <br/>Zapra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
minimum rok, chętnie dłużej.
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia