Praca dla Murarzy / Murarz - klinkier

Competicom Sp. z o. o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Competicom to firma która powstała z połączenia pasji, zaangażowania i profesjonalizmu. Realizujemy zlecenia w branżach chemicznej i petrochemicznej w Holandii, a także w Belgii oraz projekty logistyczne na terytorium Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry doskonale rozumiemy potrzeby oraz oczekiwania pracowników i sprawnie łączymy je z wymogami rynku. Oferujemy stabilne i długotrwałe projekty w połączeniu z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Do zakresu zadań Murarza należeć będzie wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych. Oprócz ścian może wykonywać także schody, filary czy stropy, układać na ścianach elewacje, wykuwać otwory.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie!!!
-Wynagrodzenie płatne co tydzień na rachunek bankowy,
-BEZPŁATNE zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach,
-Pracę na projektach długofalowych,
-Wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Wymagania

-Doświadczenie na w/w stanowisku,
-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
-Mile widziane prawo jazdy,
-Mile widziane grupy osób.

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna