Praca dla montera/spawacza

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Zutphen, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Zutphen

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii pracowników do pracy przy montażu zbiorników ze stali nierdzewnej do przemysłu spożywczego.
Zakres obowiązków:
- montowanie zbiorników od podstaw na podstawie rysunku technicznego
- spawanie elementów metodą TIG
- składanie i montowanie rur oraz zaworów
Wymagania:
Oferujemy:
- Wynagrodzenie 465 euro netto / 40h pracy
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- pracę na warunkach holenderskich

Wymagania:
- Doświadczenie na ww. stanowisku
- znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- własny środek transportu