Praca dla montera płyt K-G z doświadczeniem

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 900 euro netto miesięcznie
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MONTERÓW PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania

Posiadasz kilkuletnie doświadczenie jako MONTER PŁYT K-G?

Pracowałeś dotychczas z wykorzystaniem rysunku technicznego?

Jesteś zmotywowany i chciałbyś poznać francuskie systemy montażu płyt K-G ?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Montaż płyt kartonowo-gipsowych

• Montaż ścianek i sufitów podwieszanych

Oferujemy

PROPONUJEMY CI:

• BEZPŁATNE Zakwaterowanie

• Pewne NADGODZINY

• PREMIE UZNANIOWE dla najlepszych pracowników

• Samochód służbowy do Twojej dyspozycji

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

• Opiekę Rzecznika Pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.