Praca Dla Młodych/biuro

F.H.U. Madre

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozbudową swojego oddziału w Częstochowie poszukujemy młodych osób na stanowisko: Doradca ds. Reklamy. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych. W szczególności pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i aktualizację bazy dotychczasowych kontrahentów.

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
- motywacyjny system wynagrodzenia: stała podstawa + system prowizyjny
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
- możliwość awansu na stanowiska kierownicze

Od kandydatów oczekujemy:
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- kreatywnego podejścia do obsługi klienta
- sumienności przy wykonywaniu powierzonych zadań
- zaangażowania w realizację wyznaczonych celów
- nastawienie na długoterminową współpracę
- dyspozycyjności w podanych wyżej godzinach

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Nasze początki się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing