Praca dla mechaników samochodowych w Norwegii

Work Supply Poland Sp. z o.o.

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca dla mechaników samochodów osobowych różnych marek – Stała rekrutacja!

Serwisy autoryzowane oraz warsztaty niezależne.

ZAPEWNIAMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • dla ekspertów, z odpowiednimi szkoleniami, możliwa negocjacja stawki
  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
  • długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania
  • po rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

WYMAGANIA:

  • 4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanik samochodowy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • obsługa programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim
  • wykształcenie kierunkowe
  • prawo jazdy

OBOWIĄZKI:

  • dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
  • diagnostyka komputerowa
  • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Prezentacja firmy

Firma Work Supply AS została założona w Norwegii w roku 2005 jako... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis