Praca dla mechanika samochodowego w Norwegii

LSJ HR Group

Norwegia, zagranica

Miejsce pracy: Norwegia

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, BLACHARZ SAMOCHODOWY, LAKIERNIK SAMOCHODOWY, MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!
SPOTKANIE REKRUTACYJNE Z PRACODAWCĄ ODBĘDZIE SIĘ
W SOBOTĘ 27.08.2016 W WARSZAWIE

PRACA W SERWISACH AUTORYZOWANYCH RÓŻNYCH MAREK
Mercedes, Peugeot, VW, Subaru, Nissan, Kia, Opel, Volvo, MAN, Scania

PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB BEZ FORMALNEGO WYKSZTAŁCENIA!!!

OFERUJEMY:
− atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 210 NOK, adekwatne do doświadczenia, języka oraz zdobytych szkoleń
− legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu dodatkowych formalności związanych z zasiłkiem dla dzieci
− długoterminowe kontrakty
− ubezpieczenie
− wsparcie polskojęzycznego konsultanta, przez cały okres trwania kontraktu
− zakwaterowanie o dobrym standardzie

WYMAGANIA:

− 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/blacharza/lakiernika samochodowego
− znajomość języka angielskiego
− obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim
− wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży samochodowej
− prawo jazdy kat. B,
− mile widziane doświadczenie w naprawach elektrycznych, elektronicznych

OBOWIĄZKI:
- dokonywanie napraw mechanicznych, wymiana części
- diagnostyka komputerowa
- szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Prosimy o przesłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR GROUP nr licencji 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin