Praca dla marketingowca - w biurze lub zdalna. Branża kreatywna.

PackshotMe

92-318 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Packshotme. Naszą pasją jest fotografia.

Planujemy rozszerzyć nasz zespół o osobę, która zaangażowaniem równym naszemu zajmie się kontaktami z klientami. Jeśli masz nietuzinkowy charakter, dobrze się czujesz w rozmowach z ludźmi i z łatwością przychodzą Ci spotkania - koniecznie spróbuj.

Rozwijamy się w różnych kierunkach:
- fotografia produktowa - Packshotme;
- wynajem przestrzeni z cykloramą pod sesje zdjęciowe;
- fotografia profilowa - Personal Headshot; Brodway Dates;
- warsztaty fotograficzne dla dzieci - Zabawy Kreatywne w Wi-Mie.

Każdy z tych kierunków wymaga innego rodzaju marketingu. Do zadań na stanowisku zatem należeć będą:
- pozyskiwanie klientów do fotografii produktowej;
- podtrzymywanie kontaktów z kontrahentami;
- ankietowanie aktualnych zleceniobiorców;
- poszukiwanie fotografów i modeli do sesji fotograficznych;
- kontakty indywidualne oraz z korporacjami do fotografii profilowej;
- promocja współorganizowanych przez nas eventów w internecie i nie tylko;
- poszukiwanie rodziców i szkół zainteresowanych warsztatmi dla dzieci;
- kreowanie i wdrażanie własnych pomysłów na rozwój naszej firmy;

Z naszej strony zapewniamy:
- szkolenie z zakresu wykonywanych przez nas usług;
- szkolenie dotyczące naszej strategii marketingowej;
- w przeciągu pierwszego miesiąca umowa o współpracy i wynagrodzenie prowizyjne;
- w przypadku dalszej współpracy możliwość stałego zatrudnienia;
- bardzo elastyczny wymiar godzin pracy;
- możliwość pracy w biurze lub zdalnie;

Wymagania

Atutem będzie:

- wykształcenie kierunkowe (marketing, PR)

- doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;

- doświadczenie w firmie z branży kreatywnej lub sektora pozarządowego;

- zainteresowanie fotografią;

- umiejętność pracy w środowisku ios;

- umiejętność pracy samodzielnej i organizacji stanowiska;

- silna wewnętrzna motywacja do działania;

- terminowość, sumienność, rzetelność;

Prezentacja firmy

Nazywamy się Packshotme i jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
30 dni
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media