Praca dla lektorów języka angielskiego

Direct Company

02-765 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa z siedzibą w Wilanowie poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć metodą komunikatywną lub tradycyjną:
zajęcia one to one oraz grupy do 7 osób.

Do prowadzenia zajęć metodą bezpośrednią zapraszamy lektorów z doświadczeniem w nauczaniu metodami Direct, Callan, Avalon etc.

Możliwość dopasowania godzin i miejsc pracy na terenie Warszawy.

Lektorom rozpoczynającymi z nami współpracę oferujemy szkolenia i wsparcie metodyczne.

Wymagania

- Mile widziane osoby na ostatnich latach studiów (4-ty, 5-ty rok lingwistyki lub filologii angielskiej) lub z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć metodą tradycyjną.

- Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które poznały "żywy" język podczas pobytu w kraju anglojęzycznym.

- Doświadczenie w nauczaniu oraz kursy metodyczne nie są warunkiem koniecznym przy prowadzeniu zajęć metodą komunikatywną - szkoła zapewnia niezbędne szkolenia i praktyki.

Prezentacja firmy

Szkoła językowa w dzielnicy Wilanów.<br/><br/>Nauka angielskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia