Praca dla lektorów języka angielskiego z dziećmi w Markach

Direct Company

02-765 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa pilnie poszukuje lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć dodatkowych (pozaszkolnych) w szkole podstawowej w Markach.
Zajęcia 2x w tygodniu - środy/czwartki 13.30 (60/90 min).
Zapewniamy kontrakt długoterminowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres szkoły.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi (szkoła podstawowa)
- dyspozycyjność w wyżej określonych godzinach
- punktualność i pozytywne nastawienie

Prezentacja firmy

Szkoła językowa w dzielnicy Wilanów.<br/><br/>Nauka angielskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia