Praca dla lektorów języka angielskiego w Warszawie

Direct Company

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa z siedzibą w Wilanowie poszukuje absolwentów filologii angielskiej bądź studentów ostatnich lat studiów (z dyplomem licencjackim) do prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Oferujemy:
- pracę na terenie Warszawy
- możliwość zatrudnienia w ramach kontraktu 'pierwsza praca',
- szkolenia wstępne oraz okresowe,
- możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin,
- współpraca długoterminowa,
- możliwość otrzymania referencji po ukończeniu współpracy,
- atrakcyjne stawki,
- kompleksowe przygotowanie do każdego kontraktu - lektorzy otrzymują pakiet startowy oraz szkolenia z korzystania z książek i sposobu prowadzenia kursu,
- pracę w stabilnym i międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem lub kontynuowaniem swojej kariery w dziedzinie nauczania proszę o przesłanie swojego CV wraz z krótkim opisem dlaczego uważają się za odpowiednich kandydatów.
Czekam na Państwa zgłoszenia!

Z pozdrowieniami,
Anna Rembielińska
Dyrektor ds. Nauczania

Wymagania

Wymagania:
- absolwenci studiów lingwistycznych,
- studenci ostatnich lat studiów lingwistycznych posiadających dyplom licencjacki,
- osoby bez lub z doświadczeniem w nauczaniu,
- charyzmatyczni nauczyciele, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań,
- osoby otwarte na nowatorskie sposoby nauczania,
- zapraszamy tylko odpowiedzialnych,punktualnych i rzetelnych,
- osobom bez zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz bez chęci do działania dziękujemy.

Prezentacja firmy

Szkoła językowa w dzielnicy Wilanów.<br/><br/>Nauka angielskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia