Praca dla lektorów języka angielskiego w Warszawie

Direct Company

02-765 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa z siedzibą w Wilanowie poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć na terenie Warszawy.

Poszukuję osób, które lubią kontakt z ludźmi i chcą pracować w zawodzie nauczyciela. Oczekuję biegłej znajomości języka angielskiego i chęci do samorozwoju.

W zamian oferuję szkolenia metodyczne z prowadzenia zajęć metodą komunikatywną. Szkoła zaopatruje lektorów we wszystkie niezbędne materiały do prowadzenia zajęć. Istnieje możliwość współpracy w ramach kilku lub kilkunastu godzin tygodniowo, w zależności od preferencji. Oferujemy kontrakty od zaraz.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV wraz z kilkoma słowami o sobie na adres mailowy szkoły.

Dziękuję za kontakt i informuję, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, pasującymi do profilu naszej firmy.

Pozdrawiam,
A. Rembielińska
Metodyk Szkoły

Prezentacja firmy

Szkoła językowa w dzielnicy Wilanów.<br/><br/>Nauka angielskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia