Opis stanowiska pracy

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o. to spółka należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Horeca Service prowadzi kompleksowe rekrutacje i leasing personelu hoteli oraz obiektów gastronomicznych. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnych S.A.

Horeca Service sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117

W dzisiejszym świecie zdobycie i utrzymanie przez firmę wysokiej pozycji rynkowej w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy wymaga przemyślanego zarządzania kapitałem ludzkim oraz zaangażowanej i przygotowanej na zmiany kadry. Nasze doświadczenie, kreatywność i skuteczność przekładamy na konkretne i praktyczne rozwiązania.

Aktualnie dla naszego klienta z branży HoReCa poszukujemy pracowników na stanowisko KUCHARZ

Miejsce pracy Zabrze

Opis stanowiska pracy Kucharz

 przygotowanie potraw z kuchni ciepłej i zimnej
 dbanie o gospodarkę magazynową
 dbanie o czystość w miejscu pracy
 dokładność oraz szybkość w wykonywaniu poleconych zadań
 dbałość o estetykę stanowiska pracy oraz pozostawienie go po zakończonej zmianie w należytej czystości

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz rekrutacyjny w temacie wpisując : KUCHARZ ZABRZE
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagamy:
 roczne doświadczenie w zawodzie kucharza
 wykształcenie zawodowe – kucharz
 dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
 dyspozycyjność
 aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia