Opis stanowiska pracy

Chciałabyś móc godzić życie zawodowe z opieką nad dziećmi?
Chcesz realizować swoje ambicje zawodowe nie rezygnując z życia rodzinnego?

Jeśli lubisz nowe wyzwania, jesteś otwarta, lubisz kontakt z ludźmi:

Dołącz do nas!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta.

Praca w naszej Firmie to:
- szkolenia i rozwój ( byś wreszcie mogła zrobić coś dla siebie)
- elastyczny czas pracy (byś mogła godzić pracę z obowiązkami domowymi)
- wynagrodzenie adekwatne do wyników (byś miała poczucie sprawiedliwości i równowagi między tym, co dajesz, a co otrzymujesz w zamian)
- kontakt z ludźmi i rozwój umiejętności społecznych (byś mogła z każdej czynności zawodowej czerpać satysfakcję)

Przeszkolimy i przygotujemy Cię do wykonywania zawodu.

Masz chęci, motywację i zaangażowanie?
... Resztę pozostaw nam!

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- niekaralność
- otwartość
- zaangażowanie
- komunikatywność
- motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Każdego dnia w Grupie ING 120.000 naszych Przedstawicieli oferuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Laptop, karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, program emerytalny, konkursy, wycieczki
Branża / kategoria:
Praca Inne