Praca dla kobiet i mężczyzn na magazynie- Nadarzyn

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dystrybucją lekkiego, drogeryjnego asortymentu poszukujemy zarówno Pań jak i Panów na stanowiska:

Pracownik/Pracowniczka w dziale realizacji zamówień/ Nadarzyn

Miejsce pracy: Nadarzyn – przy C.H Maximus

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• kompletowanie zamówień wg wskazań systemu lub kontrola przygotowanych wcześniej zamówień,

• przestrzeganie przepisów i procedur w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości pracy,

• utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia – mile widziani studenci (najlepiej studiów zaocznych)

• Atrakcyjne stawki,

• stałą i stabilną pracę,

• dłuższą perspektywę współpracy,

• pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

Wymagania

Wymagania:

• dyspozycyjność – praca w systemie 2 zmianowym, (6-14:14-22)

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach będzie mile widziane, ale nie jest wymagane.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV poprzez formularz aplikacyjny.

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.<br/><br/>INTERIMAX jest nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta