PRACA DLA KIEROWCY. OGROMNE ZAROBKI - Do 8000 zł !

Supremus Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Do Trójmiast już w czerwcu zawita międzynarodowa firma wywodząca się z USA! Firma działa w ponad 200 miastach na całym świecie. Aktualnie poszukuje kierowców z którymi będzie mogła nawiązać współpracę!

Praca dla kierowców z własnym samochodem osobowym!

Wysokie zarobki - nawet 6000 do 8000 tyś. złotych miesięcznie!!!

Wymogi:
- Ukończone 21 lat
- Prawo jazdy kat. B
- Niekaralność (zaświadczenie)
- Zaświadczenie o wykroczeniach w ruchu drogowym (każda komenda policji)

Wymogi odnośnie samochodu:
- 5-cio osobowy (lub więcej)
- maksymalny wiek samochodu - 10 lat
- 4 lub 5 drzwiowy
- sprawny technicznie

Jeżeli chcesz dobrze zarabiać, masz własny samochód, a przede wszystkim jesteś ZARADNY/A, SAMODZIELNY/A i nastawiony na sukces to masz teraz jedyną i niepowtarzalną okazję!

Ilość miejsc jest ograniczona, więc czas gra rolę!

Prezentacja firmy

Supremus Sp. zo.o. jest partnerem flotowym amerykańskiej firmy Ra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Inne