Opis stanowiska pracy

Horeca Service sp. z o. o. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources.
Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnych S.A.
Horeca Service sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy dyspozycyjnych, otwartych i energicznych osób na stanowisko:
Kelner / Kelnerka
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• kompetentna i uprzejma obsługa Gości w Restauracji przy eventach
• ścisła współpraca z personelem kuchni w dbałości o estetyczne podanie potraw i napoi
• dbanie o dobry wizerunek firmy
• dbałość o estetykę stanowiska pracy oraz pozostawienie go po zakończonej zmianie w należytej czystości

Oferujemy:
• pracę w oparciu o grafik ustalany w ciągu miesiąca,
• miłą atmosferę w pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę cywilno-prawną
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość długoterminowej współpracy

Wymagania

• wysoka kultura osobista
• min. roczne doświadczenie w gastronomii na stanowisku kelner/-ka
• dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
• aktualna książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza.

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia