praca dla każdego - od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

 Dla naszego Klienta, firmy z branży chemicznej poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 39211
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:

obsługa maszyn

pakowanie produktów do kartonu

nakładanie nakrętek na butelki

dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

dyspozycyjność

chęć do pracy w systemie czterobrygadowym

pełnoletność

możliwość pracy na wakacje

Oferta:

praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową

wynagrodzenie 1850 zł brutto plus premia 15% miesięcznie

prywatna opieka medyczna i karta Multisport po przepracowaniu 1 miesiąca

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)