Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczycieli, którzy nie pracują już w zawodzie, a poszukują pracy w innych branżach. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, rozwijającą swoje struktury w obszarze całego kraju.

Zadania:
- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
- przygotowywanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów
- nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
- wachlarz szkoleń przygotowujących do pracy
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- stałe wynagrodzenie + premie za osiągnięte wyniki
- elastyczne godziny pracy

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - nauczymy Cię wszystkiego, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Zapewniamy pomoc przełożonego na każdym etapie kariery zawodowej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu
- komunikatywności i otwartości na ludzi
- dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy własnej

Jest to praca dla osób ambitnych, nastawionych na realizację celów. Praca trudna i wymagająca, ale dająca duże możliwości rozwoju zawodowego oraz satysfakcję finansową.

Prześlij do nas CV, a my zaprosimy Cię na rozmowę i przedstawimy wszystkie szczegóły.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne