Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś emerytem mundurowym, masz motywację do działania, osiągnąłeś dużo, lecz wciąż czujesz niedosyt - to mamy propozycję pracy, która z pewnością Cię zainteresuje:

Co oferujemy:

- Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

- Atrakcyjne zarobki

- Komplet bezpłatnych szkoleń niezbędnych do pracy

- Stałe wsparcie przełożonych na każdym etapie rozwoju

- Elastyczny czas pracy

Twoje obowiązki:

- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

- Doradztwo w zakresie oferty produktowej firmy

- Przeprowadzanie spotkań handlowych

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata:

- Doświadczenia życiowego i zawodowego

- Etyki i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

- Zaangażowania w realizację wybranych celów zawodowych

- Aktywnego udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę

Prezentacja firmy

Klient Infopraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi