Praca dla Agenta Nieruchomości

Neodomus s.c.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla Agenta Nieruchomości.

Poszukujemy osób z wysoką kulturą osobistą, otwartych na nowe narzędzia i modele pracy jakie pojawiają się na rynku. Szybkich i zmotywowanych w działaniu, posiadających dobrą intuicję i dążących do profesjonalizmu.

Miejsce pracy:

Lublin i jego okolice.

Oferujemy:

- indywidualny program szkoleń z zakresu:

- rynku nieruchomości

- prawa obowiązującego rynek obrotu nieruchomościami
i rynku konsumenckiego

- szkolenie komputerowe
- szkolenie fotograficzne

- wsparcie na poziomie wdrożenia w pracę, w późniejszym etapie pracę w grupie sprzedażowej z możliwością awansu i utworzeniem własnej grupy

- własne stanowisko biurowe i niezbędne narzędzia (komputer, drukarka, karta sim)

- możliwość uzyskania zarobków powyżej 5 000pln

- na start kilka ofert sprzedaży/najmu nieruchomości

- premie i bonusy

Opis stanowiska pracy:

- utrzymywanie kontaktów i współpraca z obecnymi klientami
- wybór i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
- przygotowywanie i weryfikacja dokumentów
- aktualizowanie zmian i wprowadzanie nowych klientów w systemie komputerowym

Oczekujemy:

- wykształcenie wyższe, licencjat lub ostatnie lata studiów.
- dyspozycyjności 6 godzin dziennie
- dużego zaangażowania i własnej inicjatywy

Wynagrodzenie:

Kwota związana z ilością pozyskanych ofert współpracy oraz wysoka prowizja.

Forma zatrudnienia:

-umowa zlecenie lub działalność gospodarcza

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r, Nr 101, poz.926 z póź. zm.)

Prezentacja firmy

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jest firmą, której początki sięgają do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena