Human Resources Poland Sp. z o.o.

Praca dla Absolwenta - Koordynator

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Londyn / Manchester

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa

Zadania:

  • Tłumaczenie - pomoc pracownikom w urzędach, bankach i innych instytucjach
  • Koordynowanie pracowników budowlanych przebywających za granicą
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i pracownikami
  • Odbiór pracowników z lotniska, stacji kolejowej, przystanku
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy
  • Nadzór nad wynajmowanymi przez firmę mieszkaniami i samochodami
  • Praca w biurze oraz w terenie
  • Utrzymywanie relacji z kierownictwem budów, hal produkcyjnych, zakładów przemysłowych, biur nieruchomości

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Preferowane wykształcenie: budownictwo, mechanika, marketing zarządzanie lub pokrewne
  • Umiejętności organizacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zdolności zarządzania
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w okolicach Londynu, Manchesteru, Liverpoolu, Nottingham, Leeds

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – stałe zatrudnienie na warunkach brytyjskich
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Narzędzia niezbędne do pracy: służbowy samochód, telefon